Gelukkig gaat de Eredivisie komend weekend weer verder. De wedstrijd tegen FC Twente zou zomaar weer een heel mooi potje kunnen worden. We kunnen niet wachten.
Op zaterdag 15 november staat er ook een mooie wedstrijd gepland, de jubileumwedstrijd tussen Team Mario en Team Ron. Ter ere van het 125 jarig bestaan van onze club geven deze legendes leiding aan teams van oud spelers.
Bij die oud spelers zitten al heel wat mooie namen. Wat te denken van mannen als Gabor Babos, Jonas Olsson, Lasse Schöne, Jermain Lens en Brett Holman bij Team Mario en Dennis Gentenaar, Edgar Barreto, Jarda Simr, Antti Sumiala en Christian Santos bij Team Ron! Heerlijk om straks al die helden nog een keer op het heilige gras in actie te kunnen zien. Er zijn nog kaarten. Voor een redelijk actuele lijst met spelers zie hier.
Er zijn natuurlijk nóg een heleboel spelers die een speciale plaats innemen in de geschiedenis van NEC en in de harten van de supporters, ze zullen helaas niet allemaal mee kunnen doen. Wij hebben een lijstje gemaakt van spelers waarvan nog niet bekend is of ze er bij zijn, maar die de 15e bepaald niet zouden misstaan. Voor de duidelijkheid, het is geen uitputtende lijst hè. Dus het kan zijn dat jouw held er niet bij staat.
Je kunt maximaal drie spelers kiezen! We zijn benieuwd.